Lazer epilasyonun avantajları nelerdir?

Bacaklarda, koltuk altlarında ,vücudun çeşitli bölgelerinde uzayan  tüyler çoğu zaman kişilere rahatsızlık verir, özellikle çok fazla olduklarında psikoloji travmalara sebep olabiliyor..  Uzayan kıllardan kurtulmak için en uygun tedavi yöntemi lazer epilasyondur. Lazer epilasyon yapıldığında kişiler seanslara düzenli geldiklerinde tüylerinden kalıcı olarak kurtulmaktadır.Diğer bir avantajıda kullanılan yönteme bağlı olarak ütüleme yöntemiyle yapılması durumunda ciltte oluşan batıklarda etkili bir çözüm yöntemi sunmaktadır.

Lazer epilasyon sayesinde tüylerinizin kalıcı olarak yok edilmesi

Lazer epilasyonun ana işlevi, sadece tüyü değil aynı zamanda tüy yoğunluğunu da kalıcı olarak gidermektir. Böylelikle kullanıcılar için bu yenilikçi ve daha uygun yöntem, saç tekrarının kesilmesini teşvik eder. Yani kalıcı bir epilasyondur.

Lazer epilasyon ile değerli vaktinizi boşa harcamayın. Ayrıca, geleneksel epilasyonda olduğu gibi estetisyeniniz veya güzellik uzmanınızla seanslar yapmak zorunda kalmanızı da önler.

Lazer epilasyon sayesinde cilt ağrısının azaltılması

Güzellik hizmeti almakta olan birçok danışan, geleneksel tüy almanın ağrılı olmasından şikayet ediyor ve bu da istenmeyen yanıklara ve yan etkilere neden oluyor.

Geleneksel epilasyondan farklı olarak buzlu lazer epilasyon ağrısızdır . Güzellik sektöründeki kademeli yayılmanın  nedenlerinden biri budur. Nitekim bikini lazer epilasyon hastaya yumuşaklık sağlar. Onu benimseyenlerin uzun süreli tahriş olmasını önemli ölçüde önler. Buzlu Lazer tüy alma işleminin kusursuz bir sonuç verdiğini bilin. Daha doğrusu cilt rengini standartlaştırmayı ve kalitesini artırmayı mümkün kılar. Lazer epilasyonun tüm cilt kategorilerine uygun olduğu unutulmamalıdır.

Hormonal bozukluklardan kaynaklanan tüylere karşı etkilidir

Kadınlarda vücudun belirli yerlerinde kılların abartılı görünmesinden sorumlu olan iki tür hormonal bozukluk vardır. Acı çeken bu kadınları çok rahatsız eden bir gerçektir. Böylelikle hipertrikoz gibi olağan kısımlarda aşırı kıllanmaya neden olan disfonksiyonları gözlemleyebileceksiniz.Teknolojik gelişmeler sayesinde buzu lazer epilasyon, bu genetik anormalliklere karşı ideal bir çözüm gibi görünmektedir.

Herkese uygun tedavi

Buzlu Lazer epilasyonun, etkinliği ve pratikliği nedeniyle ikincisinin bu yenilenen ilgisini pekiştirdi. Bu nedenle hem erkek hem de kadın lazer epilasyon talebinde bulunabilir.

Erkeklerin tüyleri daha kalın ve koyu olduğu için lazer epilasyon onlar için daha etkilidir. Gerçekten de, bu kıllar yüksek oranda melanin içerir. Isının tüy köklerine geçişini teşvik ettiği bilinen bir madde bu, hızlı epilasyonu sağlar. Vücudunuzda istenmeyen tüylerin varlığını fark ederseniz, buzlu lazer epilasyon uygulamasına başvurmaktan bir an için çekinmeyin, sorunlarınıza nihai çözüm için bize ulaşın.

 

Add Your Comment