Buzlu Lazer Epilasyon Nedir?

Vücudunuzda istenmeyen tüylerden kurtulmanın en tercih edilen yöntemi olan lazer epilasyonun en acısız ve en hızlı son teknolojisi de Buzlu Lazer olmaktadır.Dalga boyunun tek başlıkta birleştiren Alexandrite, Diyot, Nd:YAG ile masaj konforunda bir uygulama imkanı sunuyor.

Tüylerinizden kurtulmanın yeni uygulaması olan Buzlu Lazer etkili, kalıcı, ağrısız ve konforlu bir lazer epilasyon sunmaktadır. Lazer Epilasyonda Yeni bir buluş niteliğinde denilebilecek teknolojilerle Saglık Bakanlıgı onaylı  onaylı lazer sistemi olan Diode lazerin yogun oranda Buz başlığıyla kullanılmasıyla konforlu bir epilasyon imkanı sunar.

Buzlu Lazer Nasıl Uygulanır?

Buzlu Lazer epilasyonda kademeli ısıtma metodu ile kıl kökleri etkin bir şekilde tahrip edilmektedir. Böylece uygulanan bölgenin çevredeki cildin zarar görmesini önlenir ve cildinizde yanık oluşma riskiortadan kalkar. Buzlu lazerde kullanılan tedavi başlığı uygulama sırasında ütü yapar gibi hareket ettirilir.ve rahat epilasyon imkanı sunar.

Kademeli ısıtma yöntemi yüksek enerji seviyesi kullanılmasını sağlar. Böylelikle ince ve açık renkli kıllarda istenen etki sağlanmış olunur. Uygulamada masaj hissi ile Buzlu Laze  son derece konforlu bir epilasyon sunmaktadır. Geleneksel lazer epilasyonda oluşabilecek zebra çizgileri gibi istenmeyen sonuçlar önlenir. Uygulamada cildin buz gibi soğutulmasına olanak sağlayan kontak soğutma sistemi de tamamen ağrısız bir epilasyon yapılmasını

Buz Lazer, cildi uzun süre etkin olarak serinleten Buzbaşlık Teknolojisine sahiptir. Buzlu Lazer epilasyonda cihazın başlığındaki soğuk Altın başlık görünümlü uç,cildi serinleterek, rahatlatmaktadır. Altın başlık uç cilt ile teması sırasında buz gibi soğuktur ve cildi -3° C’ye kadar soğutmaktadır. Bu kontak soğutma sistem iepilasyon  konforunu arttırarak uygulamaları hiç olmadığı kadar zevkli bir hale getirerek, yan etki riskini minimuma indirmektedir. Soğutulan ciltte yanık ve leke oluşma riski de ortadan kalkmaktadır.

 

 

Tüm Vücut İçin Sadece 45 Dakika…

En hızlı epilasyonunu yapan Buzlu Laze  ile seans süreleri kısalırken, geniş boyutlu tedavi başlığı ile saniyede 10 atış yapılarak 45 dakikalık sürede tüm vücuda uygulama yapılır.

Buzlu Lazer, tüm dünyada son zamanlarda en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi olan Buzlu Lazer, lazer epilasyonda yaşanabilecek ağrıları da ciddi oranda azaltır, hatta tamamen ortadan kaldırarak, uygulamayı bir üst seviyeye taşır. Birçok klinik çalışmanın yapıldığı Buzlu Lazer etkin, hızlı ve ağrısız tedavide en son teknolojileri kullanmaktadır.Özellikle yaz mevsiminde uygulanması önerilmeyen lazer epilasyona kıyasla her mevsimde tüm cilt tiplerine uygulanabilen Buzlu Lazer, ince tüylerde de etkilidir. Kalırcı olarak epilasyon rahatlığı sağlamanızı ve pürüzsüz bir cide sahip olmanızı hedeflemiştir.

 

Tamamen ağrısız denilebilecek bir uygulama sunan Buzlu Lazer işlemi için kullanılacak cihazların orijinalliği de önemlidir.

Gerçek Buzlu Lazer uygulaması sadeceDiode Lazerler ile yapılmaktadır.

Buzlu Lazer ile Epilasyon ve Avantajları…

Lazer epilasyonda yaz aylarında uygulanması tercih edilmezken, Buzlu Lazer yaz aylarında da uygulanabilmektedir.Tüm cilt tiplerinde sorunsuzca her kıl renginde etkin olan Buzlu Lazer, hızlı işlem yapabilme özelliği ile tüm vücut uygulamasını 45 dakikada tamamlar.Kadınlara oranla acısız olması dolayısıyla erkeklerin daha çok tercih ettiği Buz Lazerde kılların buzla dondurulması nedeniyle acı ve ağrı kesinlikle olmamaktadır.Buzlu lazerde sonuç almak 6 ila 8 seansta mümkündür.Kozmetik CE onaylı olan Buzlu Lazer cihazları ile yapılan epilasyon sırasında ve sonrasında ciltte tahriş ya da lekelenme oluşmamaktadır.Ayrıca Vücutta olusan batıklarda oldukca etkili ve Yüz güldüren sonuclar vermektedir.

 

 

12 yıllık deneyimli personelimizle +10000 üzerinde başarılı epilasyon deneyimi
Vera hastanesi lazer

Add Your Comment