Buzlu Lazer nedir

Buzlu Lazer nedir.

Buzlu Lazer Epilasyon Nedir?

Vücudunuzda istenmeyen tüylerden kurtulmanın en tercih edilen yöntemi olan lazer epilasyonun en acısız ve en hızlı son teknolojisi de Buzlu Lazer olmaktadır.

buzlu lazerDalga boyunun tek başlıkta birleştiren Alexandrite, Diyot, Nd:YAG ile masaj konforunda bir uygulama imkanı sunuyor.

 

Tüylerinizden kurtulmanın yeni uygulaması olan Buzlu Lazer etkili, kalıcı, ağrısız ve konforlu bir lazer epilasyon sunmaktadır. Yeni nesil epilasyon teknoloji olan bu yöntem ile 808 nm dalga boyundaki diyot lazer ile yapılmaktadır.Mükemmel sonuçlar alabileceğiniz bu cihazda konforlu epilasyonun keyfini süreceksiniz.

Buzlu Lazer Nasıl Uygulanır?

Buzlu Lazer epilasyonda kademeli ısıtma metodu ile kıl kökleri etkin bir şekilde tahrip edilir. Böylece uygulanan bölgenin çevredeki cildin zarar görmesini önlenir ve cildinizde yanık oluşma riski ortadan kalkar. Buzlu lazerde kullanılan tedavi başlığı uygulama sırasında ütüleme yöntemiyle yapıldığından ile kıl kökü kademeli olarak ısıtılmaktadır.

Bu yönteme vücutda yüksek enerji seviyesi kullanılmasını sağlar. Böylelikle ince ve açık renkli kıllarda istenen etki sağlanmış olunur. Uygulamada masaj hissi ile Buzlu Lazer son derece konforlu bir epilasyon sunmaktadır. Geleneksel lazer epilasyonda oluşabilecek yanma izi,yanık izi ve istenmeyen çizgiler gibi kötü  sonuçlar önlenir. Uygulamada cildin buz gibi soğutulmasına olanak sağlayan Amerikan  soğutma sistemi de tamamen ağrısız bir epilasyon yapılmasını sağlar.

 

Buzlu Lazer, cildi uzun süre etkin olarak serinleten ıcecooling Teknolojisine sahiptir. Buzlu Lazer epilasyonda cihazın başlığındaki soğuk Altın başlık sayesinde ,cildi serinleterek, rahatlatmaktadır. Altın başlıklı üç ile cilt ile teması sırasında buz gibi soğuktur ve cildi -3° C’ye kadar soğutmaktadır. Bu  soğutma sistemi lazer epilasyon konforunu arttırarak uygulamaları hiç olmadığı kadar konforlu bir hale getirerek, yan etki riskini minimuma indirmektedir. Soğutulan ciltte yanık ve leke oluşma riski de ortadan kalkmaktadır.Ayrıca Ciltte daha önceden oluşan batıklarda etkili bir tedavi yöntemi olarakda kullanılmaktadır.

Tüm Vücut İçin Sadece 45 Dakika…

En hızlı epilasyonunu yapan Buzlu Lzer  ile seans sürelerikısalırken, geniş boyutlu tedavi başlığı ile saniyede 10 atış yapılarak 45 dakikalık sürede tüm vücuda uygulama yapılır.

Özellikle yaz mevsiminde uygulanması önerilmeyen lazer epilasyona kıyasla her mevsimde tüm cilt tiplerine uygulanabilen Buzlu Lazer, ince tüylerde de etkilidir.

Tamamen ağrısız denilebilecek bir uygulama sunan Buzlu Lazer işlemi için kullanılacak cihazların orijinalliği de önemlidir.

Gerçek Buzlu Lazer uygulaması sadece Diyot lazer  cihazları tanımlamaktadır.

Diyot laze cihazla ile yapılan uygulamaladr epilasyon sonrasında etkili ve kalıcı sonuç alabilirsiniz.

Buzlu Lazer Epilasyonun Avantajları…

  • Lazer epilasyonda yaz aylarında uygulanması tercih edilmezken, Buzlu Lazer yaz aylarında da uygulanabilmektedir.
  • Tüm cilt tiplerinde sorunsuzca her kıl renginde etkin olan Buzlu Lazer, hızlı işlem yapabilme özelliği ile tüm vücut uygulamasını 35 dakikada tamamlar.
  • Kadınlara oranla acısız olması dolayısıyla erkeklerin daha çok tercih ettiği Buzlu Lazerde kılların buzla dondurulması nedeniyle acı ve ağrı kesinlikle olmamaktadır.

Buz lazerde sonuç almak 6 ila 10 seansta mümkündür.CE onaylı olan Buzlu Lazer cihazları ile yapılan epilasyon sırasında ve sonrasında ciltte tahriş ya da lekelenme oluşmamaktadır.Batıklan tedavisinde kllanlan en etkili yöntemdir.

Buzlu Lazer

Çok memnun kaldım.Buz başlıklı lazerleri sayesinde ağrı olmadan güvenle epilasyon yaptırdım.Gönül rahatlıgıyla gidin.

Melisa Hun